>>>FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ<<<

 

Türkiye’nin her yerine A’dan Z’ye Anahtar Teslim Villa Yapıyoruz. Betonarme Ev , Çelik Konstrüksiyon Ev , Ahşap Ev , Taş Ev

Arsasına ev yaptırmak isteyen müşterilerimize her türlü yapıda çözüm sunuyoruz. Müşterimize yapılacak olan evin yapı cinsinin seçimi ve arsa değerine paralel olmasını önererek hatalı seçimin önüne geçiyoruz. En uygun yapıyı belirleyerek ve ilerleyen yıllarda satışını kolaylaştıracak, para kazandıracak projeyi tasarım ve uygulama farkıyla en kısa zamanda yaparak teslim ediyoruz. ( Anahtar teslim ev – villa )

 

PROJENİN BİTMİŞ HALİNİ VR SANAL TUR İLE SUNUYORUZ

Görsele basılı tutarak gezebilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 


VİLLA PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

ANAHTAR TESLİM VİLLA (Ruhsat süreci ve iskan dahil)

Türkiye’nin herhangi bir yerinde imarlı arsası olan müşterilerimize düşüncelerini gerçeğe dönüştürecek alanında uzman ve deneyimli mimar, iç mimar ve mühendis kadromuz ile müşterilerimizin arsalarına yapılmasını istediği her türlü yapıda(betonarme, çelik yapı, prefabrik, ahşap ev veya taş ev) çözüm sunuyoruz. Anahtar teslim villa inşaatı veya müşterilerimizin istediği yapıda yine müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda arsasına değer katacak, satmak istediği takdirde satışını kolaylaştıracak, yapılacak bölge için en uygun ve alan açısından en verimli projeyi bölge belediyeleri, mimarları, haritacıları, yapı denetim firmaları ile koordineli bir şekilde taslak bir proje oluşturuyoruz. Mimar ve iç mimarımız ile evinizin içini (mutfak, banyo, odalardaki detaylar, salon, aydınlatma, duvar kağıdı vs) evinizin dışını (cephe kaplama, bahçe peyzajı, bahçe duvarları, otopark, havuz, sulama sistemi, bahçe aydınlatması vs) sizi dinleyerek tasarlıyoruz. Dış mekan ve iç mekan çizimlerinin bitmiş halinini sizlere sanal gerçeklik ile gösteriyoruz ve dürüstçe hazırladığımız fiyat teklifimizi sunuyoruz.Anahtar teslim villa hizmetimiz kapsamında iş sağlığı güvenliği, proje süreci, ruhsat süreci, yapım süreci ve yapı kullanım izni alarak, cins tahsisi ve mesken aboneliklerini de alarak müşterilerimize evlerini temizliği yapılmış şekilde iş ahlakımız, güler yüzümüz, azimli çalışmamız ile taahhüt ettiğimiz sürede ve sözleşmeye uygun garantili bir şekilde teslim ediyoruz.

NEDEN BİZ?

Paranızı doğru yönetin. Maliyet hesabını doğru yapmak önemlidir zira iş bitiminde bakıldığında bütçelediğiniz giderin çok üstüne çıkabilirsiniz.

Doğru proje. Arsanıza değer katacak, satmak istediğinizde satışını kolaylaştıracak bölgenin dinamiklerine uygun projenizi beraber tasarlayalım.

Dürüstlük, güven ve iş ahlakı.Yaptığımız işlerde dürüst olmayı müşterilerimizin güvenini kazanmayı ve iş ahlakımızdan hiçbir zaman uzaklaşmadan müşterilerimize hizmet etmeyi para kazanmaktan daha çok önemsiyoruz.

Riski azaltın. Yapılacak projede üstlendiğimiz iş sağlığı ve güvenliği ile yaşanabilecek olumsuzluklardan uzaklaşın.

Zamanınız size kalsın. Biz projeniz ile her türlü konuda ilgilenirken zamanınız, enerjiniz size kalsın.

 

 

>>>ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ<<<

 

 

iç mimarlık dekorasyon

İnstagram Sayfımız İçin Tıklayınız.