Ankara’da İç Mimar Mı Arıyorsunuz?

 

> HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL <

 

Yaşam alanları özellikle konutlarımız vaktimizin çoğunluğunu geçirdiğimiz mekanlardır. Bu mekanların yanlış planlanarak hatalı ve kalitesiz uygulanması, sizleri hayal kırıklığına uğratmakta ve dolayısıyla size maddi, manevi ve zamansal anlamda kayıplar yaratmaktadır. Evlog tasarım ve uygulama ofisi olarak Ankara’da iç mimarlık ve dekorasyon hizmetimiz ile;

>Sizlerin ihtiyaçlarını ve zevklerini dinleyerek bir konsept tasarımı oluşturuyoruz.

>Oluşturduğumuz bu tasarımı gerçekçi 360’ panaromik sanal gerçeklik tur ile sizlere bitmiş halinin nasıl olacağını sunuyoruz.

>Sunduğumuz tasarım üzerinden müşterilerimizin istediği son revizyonları yaparak tekrar sanal gerçeklik ile ve dürüstçe hazırladığımız fiyat teklifimizi sunuyoruz.

>Yaptığımız işlerde %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor bu sebeple tüm süreci titizlikle yürütüyoruz.

>Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına yasal sözleşme yapıyor ve yaptığımız işleri faturalandırıyoruz.

>A’dan Z’ye Anahtar teslim hizmet veriyoruz.

>Müşteri isteğine bağlı olarak sigartalı tadilat hizmeti de veriyoruz.

Düşüncelerinizi ertelemeyin, Evinizin değerini arttıracak daha keyifli ve kaliteli bir zaman geçericeğiniz projeleriniz için bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz. 

 

HADİ BAŞLAYALIM


 SANAL GERÇEKLİK İLE SUNUMUN ÖNEMİ.

Konut veya ticarti amaçlı kullanılan mekanlarında bizden iç mimari tasarım ve uygulama hizmeti alan müşterilerimize sunduğumuz 70′ açılı görsellerin yetersiz olduğunu ve müşterilerimizin projenin bitmiş halini zihinlerinde canlandırmalarında eksiklikler olduğunu fark ettik. Bu yüzden yapılacak olan projenin her yöne 360′ açılı görsellerin sanal gerçeklikle birleştirilip sunduğumuzda, müşterimizin projenin bitmiş halinin birebir aynısını gördüğünde projenin detaylarının daha fazla farkına varıyor ve içi rahatlıyor. Verdiğimiz link bağlantısı ile herhangi bir uygulama indirmeden telefon,tablet ve bilgisayardan istediği zaman istediği yerde görüntüleyebiliyor.

 

TİCARİ

Evlog tasarım ve uygulama ofisi olarak kafe, restoran, mağaza, ofis gibi ticari alanlarınızın müşterilerinize etkileyici ve en iyi hizmet edecek şekilde tasarımı, konsept oluşturulması ve A’dan Z’ye anahtar teslim dekorasyon projeleri konusunda sizlerin her zaman yanındadır. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz. 

İc-Mimarlik-Dekorasyon

 

 

> HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL <

 

iç mimarlık dekorasyon

İnstagram sayfamıza gitmek için tıklayınız.