İç Mimar Mı Arıyorsunuz?

 

 

Evlog Mimarlık olarak anılarınızla beraber yaşadığınız mekanlarınıza yeni bir yüz vermek için buradayız.

Uzman mimar, iç mimar ve mühendis ekibimizle birlikte ev, ofis, kafe ya da restoranlarınızda yerinde keşif ve değerlendirme yapıyoruz.

Sizin istekleriniz ve bizim yaratıcı fikirlerimizle birlikte en ince detaylarına kadar düşünerek bütçenize en uygun projeyi tasarlıyoruz.

Tecrübeli ve kalifiye usta kadromuzla titizlikle çalışarak en kısa sürede sizleri yeni mekanlarınıza kavuşturuyoruz.

 

> FİYAT TEKLİFİ AL <

 

Yaşam alanları özellikle konutlarımız vaktimizin çoğunluğunu geçirdiğimiz mekanlardır. Bu mekanların yanlış planlanarak hatalı ve kalitesiz uygulanması, sizleri hayal kırıklığına uğratmakta ve dolayısıyla size maddi ve manevi  kayıplar yaratmaktadır. Evlog tasarım ve uygulama ofisi olarak Ankara’da iç mimarlık ,dekorasyon ve tadilat hizmetimiz ile;

>Sizlerin ihtiyaçlarını ve zevklerini dinleyerek bir konsept tasarımı oluşturuyoruz.

>Oluşturduğumuz bu tasarımı gerçekçi 360’ panaromik sanal gerçeklik tur ile sizlere bitmiş halinin nasıl olacağını sunuyoruz.

>Sunduğumuz tasarım üzerinden müşterilerimizin istediği son revizyonları yaparak tekrar sanal gerçeklik ile ve dürüstçe hazırladığımız fiyat teklifimizi sunuyoruz.

>Yaptığımız işlerde %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor bu sebeple tüm süreci titizlikle yürütüyoruz.

>Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına yasal sözleşme yapıyor ve yaptığımız işleri faturalandırıyoruz.

>A’dan Z’ye Anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Düşüncelerinizi ertelemeyin, Evinizin değerini arttıracak daha keyifli ve kaliteli bir zaman geçericeğiniz projeleriniz için bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz. 

 

HADİ BAŞLAYALIM
 

TİCARİ

Evlog tasarım ve uygulama ofisi olarak kafe, restoran, mağaza, ofis gibi ticari alanlarınızın müşterilerinize etkileyici ve en iyi hizmet edecek şekilde tasarımı, konsept oluşturulması ve A’dan Z’ye anahtar teslim dekorasyon projeleri konusunda sizlerin her zaman yanındadır. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz. 

İc-Mimarlik-Dekorasyon

 

 

> HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL <

 

iç mimarlık dekorasyon

İnstagram sayfamıza gitmek için tıklayınız.