Mimari Sanal Gerçeklik :

Mimari sanal gerçeklik teknoloji kullanılarak oluşturulan kurgular ile gerçek ve hayalin birleştirilmesi denilebilir. Bu kapsamda Mimari sanal gerçeklik – VR Tour – 3D Tasarım – 3D Animasyon – Mimarlık – İç Mimarlık – 360 Panaromik Tasarım – Anahtar Teslim İnşaat konularında çözüm ortağınız olmak için hazırız.

Sanallık Felsefesi:

Latincedeki virtualis kökeninden gelen sanallık, kavram olarak var olmayan ancak sanılarla var olduğu kabul edilen şeyler için kullanılmıştır.Türk Dil Kurumu’nun karşılığını sanal olarak belirlediği, gerçekte var olmayan kavramlar, olgular ve mekanlar için kullanılır. Terimin kökü ‘sanmak’ fiilinden gelmektedir. Dolayısıyla sanal bir kavram gerçek ya da var olan değildir. Ancak yine de gerçeğin karşıtı da; yani sahte ya da yanlış da değildir.

Buradan yola çıkarak sanal gerçeklik kavramının gerçek dışı bir yaşam formu olduğu da düşünülemez. Aksine terimden gerçek yaşamın uç noktalarının sanal bir gerçeklik üstünde birbirine dokunduğu ortam algılanmalıdır.

Projelerinizi Mimari SG ile Sunun

Müşterilerinize projelendirdiğiniz her türlü mimari yapıda sunumlarınızı mimari SG ile yaptığınız takdirde müşterilerinize yapacağınız projenin bitmiş halinin nasıl olacağını çok daha detaylı ve gerçekci göstermiş olursunuz.

Son zamanlarda yapacağımız projeleri müşterilerimize sanal gerçeklik ile sunduğumuzda projenin bitmiş halinin nasıl olacağına dair müşterinin tedirginliklerinin kalmadığını ve bu şekilde bir sunumu yaparak alanımızdaki farklılığı göstermiş olduğumuzu farkettik bu çözüm çalışmalarımız ile sizlerin de yanındayız.

Projenizi mimari SG ile tasarladıktan sonra size göndereceğimiz URL bağlantısına tıklayarak telefon,tablet,SG gözlüğü ve bilgisayardan hiçbir uygulama indirmeye gerek kalmadan görüntüleyebilirsiniz.

 

HİZMETLERİMİZ.

>Mimari SG tasarımı ve Sanal Tur.

>3d Tasarım – 3D Animasyon

>360 Panaromik Tasarım&Render

>Mimarlık

>İç mimarlık

MÜSTERİLERİMİZE EL DEĞMEDEN İNŞAAT ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ.

Ev yaptırmayı düşünen ve covid-19 pandemisi sebebiyle tüm süreci A’dan Z’ye üstlenecek ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunabilecek bir firma arayışı içerisinde olan müşterilerimiz için özel olarak oluşturduğumuz tüm malzeme ve detay seçimlerini ofisimizde yaparak müşterilerimize evlerinin yapımı süreci boyunca her işi üstleniyor ve iş bitiminde evlerinin temizliğini dahil yaparak ve dezenfekte ederek teslim ediyoruz.

 

AŞAĞIDAKİ GÖRSELE BASILI TUTARAK GEZEBİLİRSİNİZ 

Diğer Projelerimizi Görmek İçin Tıklayınız.