Evlog tasarım ve uygulama ofisi Ankara’da iç mirmarlık hizmeti ve tüm Türkiye’de anahtar teslim villa yapar ( Betonarme Ev , Çelik Konstrüksiyon Ev , Ahşap Ev , Taş Ev ). Yaptığımız işlerden edindiğimiz deneyimler ve alanında uzman kadromuz ile siz müşterilerimize konsept tasarımdan, uygulamanın sonuna kadar A’dan Z’ye Anahtar Teslim projelendirme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler;

Anahtar Teslim Villa ( Betonarme Ev , Çelik Konstrüksiyon Ev , Ahşap Ev , Taş Ev)

Ankarada iç mimarlık ve dekorasyon

3D Tasarım – 3D Animasyon

VR Tour – Sanal Gerçeklik 

Panoromik Tasarımlar

Online İç Mimarlık Hizmeti

SANAL GERÇEKLİK İLE SUNUMUN ÖNEMİ.

Konut veya ticarti amaçlı kullanılan mekanlarında bizden iç mimari tasarım ve uygulama hizmeti alan müşterilerimize sunduğumuz 70′ açılı görsellerin yetersiz olduğunu ve müşterilerimizin projenin bitmiş halini zihinlerinde canlandırmalarında eksiklikler olduğunu fark ettik. Bu yüzden yapılacak olan projenin her yöne 360′ açılı görsellerin sanal gerçeklikle birleştirilip sunduğumuzda, müşterimizin projenin bitmiş halinin birebir aynısını gördüğünde projenin detaylarının daha fazla farkına varıyor ve içi rahatlıyor. Verdiğimiz link bağlantısı ile herhangi bir uygulama indirmeden telefon,tablet ve bilgisayardan istediği zaman istediği yerde görüntüleyebiliyor.

 

EL DEĞMEDEN İNŞAAT

Ev yaptırmayı düşünen ve tüm süreci A’dan Z’ye üstlenecek ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunabilecek bir firma arayışı içerisinde olan müşterilerimiz için özel olarak oluşturduğumuz tüm malzeme ve detay seçimlerini ofisimizde yaparak müşterilerimize evlerinin yapımı süreci boyunca her işi üstleniyor ve iş bitiminde evlerinin temizliğini dahil yaparak ve dezenfekte ederek teslim ediyoruz.

 

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Anadolu Bulvarı 324 Cadde Grand Bordo Tower 3/20 Yenimahalle / ANKARA

0850 223 89 18

0507 754 86 04

 

 

iç mimarlık dekorasyon

İnstagram sayfamıza gitmek için tıklayınız.

 

Projelerimize gitmek için tıklayınız.